Garáže a garážová vrata - inspirace, fotogalerie

Ostatní inspirace

Přidal lenka99, dne 4. 09. 2018,  0x


Stavíte či rekonstruujete dům, u kterého nesmí chybět praktická garáž? Automobily jsou v dnešní době naprostou samozřejmostí a parkovacích míst je stále méně.

Typy garážových vrat

Ať už jste se rozhodli pro klasickou garáž, nebo máte v plánu postavit prostornou dvojgaráž pro automobil váš i vaší drahé polovičky, nezapomeňte na praktičnost a dostatečný komfort. Naprostou nezbytností jsou dnes praktická garážová vrata. Na výběr máte hned několik typů, přičemž dříve často používaná výklopná vrata mají řadu nevýhod. Kromě toho, že jsou snadno vypáčitelná, nezřídka se i špatně dovírají. Proto jsou mnohem lepším a oblíbenějším řešením sekční garážová vrata, která jsou nejen atraktivní po designové stránce, ale mají i dobré tepelně-izolační vlastnosti.

Garážová vrata a výhody

Garážová vrata sekční se vyrábí na automatické lince ve formě sendvičových panelů. V případě malých garáží je možné použít garážová vrata s tažnými pružinami po stranách, které jsou vhodné pro garáže s maximální šířkou tři metry. Pro větší garáže se pro změnu hodí vrata s torzními pružinami. Garážová sekční vrata disponují vysoce kvalitním automatickým ovládáním pro snadnou manipulaci a maximální komfort. Výhodou sekčních garážových vrat je i fakt, že vytváří mnohem více volného místa v garáži.

Originální design

Co se týče designu, vybírat můžete hned z několika variant, a to od hladkého povrchu, přes imitaci dřeva, až po povrch stucco. Výběr barvy je rovněž na vašich preferencích. Top výrobci nabízí vrata nejvyšší kvality, která jsou vždy vyráběna na míru a přání každého zákazníka. Díky množství barev, designů, povrchů i rozměrů jsou každá garážová vrata naprostým originálem. Sekční garážová vrata jsou odolná proti nepříznivým povětrnostním vlivům a mají vysokou životnost. Vzhledem k individuálnímu řešení jsou navíc vhodná do nových i starých garáží.

Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.