14 inovativních nápadů pro dělící stěny

Obývací pokoje

Přidal mija, dne 15. 02. 2017,  0x

14 inovativních nápadů pro dělící stěny

Rozdělovací stěna má v první řadě praktický význam. Co je ale funkční, nemusí být rovněž nudné! Navíc i z tak obyčejné věci, jako je dělící stěna, se může jednoduše stát jedinečný prvek interiéru.

Zapomeňte na klasiku v podobě zděných příček. Využijte širokého výběru materiálů a neomezeného množství řešení. Vhodně zvolený materiál, velikost a tvar rozdělovacího prvku dodá místnosti vzdušnost, eleganci a šmrnc. Oživte váš interiér příčkou, při jejímž zhotovení popustíte uzdu fantazii a necháte pracovat své kreativní já.

Stěny mohou být statické nebo posuvné, pevné i volně visící. A z čeho dělící stěnu vyrobit? Zkuste PVC trubky, vinylové desky, palety, kámen, lano, sklo, látky, dřevo nebo některý z mnoha běžných i nevšedních materiálů. Dělící stěny mohou být navíc využité i jinak, než jen jako dekorační a rozdělovací prvek. Může se v nich skrývat i úložný prostor či knihovna. Díky široké variabilitě můžete docílit skutečně obdivuhodného výsledku. Nevěříte? Přesvědčte se v naší fotogalerií.

Fotogalerie, inspirace
Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.