Luxusní ložnice - inspirace, fotogalerie

Ložnice

Přidal dekor, dne 19. 02. 2019,  0x

Luxusní ložnice - inspirace, fotogalerie

Luxus pro každého znamená něco jiného. Zatímco někdo ho spatřuje v noblese a zlatě, jiný jej vidí v čistém a elegantním designu. Inspirujte se v naší fotogalerii těmi nejpřepychovějšími ložnicemi.

Luxus, krása, přepych, noblesa i elegance - to vše se může snoubit v jedné jediné ložnici. Někdy ovšem staří málo a od luxusu se snadno dostanete ke kýči. Proto při výběru doplňků dávejte dobrý pozor, abyste nepřestřelili.

A co všechno patří do dokonalé ložnice? Alfou a omegou jsou kvalitní materiály. Jestliže milujete přírodu, vsaďte na nadčasovost v podobě přírodních materiálů. Prostorná postel z masivu s nebesy vám zajistí nejkrásnější sny. Jednoduchá dubová postel vás pro změnu zaujme svým čistě elegantním vzhledem. Na své si tak v případě dřeva přijde opravdu každý.

Pokud jde o barvy, velmi populární jsou aktuálně sytě fialová, modrá v odstínu indigo či olivově zelená nebo petrolejová. Všechny tyto odstíny působí noblesním dojmem. Samozřejmě je zapotřebí je vhodně skloubit se zbývajícím zařízením interiéru. Ve stylové ložnici nesmí samozřejmě chybět ani originální obrazy nebo dekorace. A protože méně je někdy více, porozhlédněte se po designovém kousku, který vaší ložnici dodá šmrnc a punc luxusu. Někdy stačí sáhnout po zajímavě řešené lampě nebo křesle na čtení.

Velmi působivé je rovněž kvalitní a promyšlené osvětlení ložnice. V posledních letech jsou stále více v oblibě nasvícené podhledy, které večer nabízí příjemné a nerušivé osvětlení místnosti. Navíc dodávají prostoru útulnou atmosféru. V naší fotogalerii níže můžete načerpat inspiraci třeba právě pro vaši vysněnou ložnici.

Fotogalerie:


Komentáře:

Pro přidání komentářů je potřeba se přihlásit .

Nenacházejí se zatím žádné relace v databázi.