Originální bydlení

Milovali jste v dětství animovaný seriál Šmoulové? Pokud vaše láska k těm malým a roztomilým modrým postavičkám přetrvala až do dospělosti, možná se zamilujete i do neotřelého a poněkud zvláštního bydlení.

Zobrazit více

Zařizujete si byt a přemýšlíte, že byste si na pomoc zavolali odborníka na slovo vzatého? Zajímá vás, jak takový bytový architekt pracuje a s čím vším vám pomůže? V dnešním článku se proto zaměříme na práci bytového architekta.

Vzhledem k tomu, že rekonstrukce a zařizování bytu je poměrně velkou a dlouhodobou investicí, je dobré se o ní předem pobavit s odborníkem, který je schopen objektivně zhodnotit, jaké řešení je pro vás nejvhodnější. Samozřejmě by se v něm neměl promítnout pouze vkus bytového architekta ale i váš. Zá...

Zobrazit více

Nevěříte, že se dá luxusně bydlet i v kontejneru? V dnešní galerii vás přesvědčíme, jak mohou být takové obyčejné přepravní kontejnery užitečné a pohodlné. Přepravní kontejner totiž již dávno neslouží jen k převozu nákladu z místa na místo. Jejich nové a neotřelé pojetí představuje obytná funkce.

Zobrazit více