Rozlučte se s nudnými akvárii postavenými v koutě obývacího pokoje. I tady se v současné době uplatní větší kreativita a nápaditost. Pozvěte své rybky ke stolu, do koupelny nebo do ložnice. S velkoplošným akváriem zabudovaným ve zdi za postelí vám bude připadat, že usínáte hluboko pod hladinou moře. Stejně úchvatného zážitku dosáhnete, když své ryby umístíte do akvária v dělící stěně nebo ve zdi v jídelně.

Kde jinde byste hledali ryby, když ne ve vodě. Kdo by je ale hledal přímo v umývadle nebo nádržce splachovadla? Stejně nečekané, ale efektní, je situování akvária do spodní části konferenčního stolku nebo jako dekorativní okraj stolu jídelního.

Při výběru se navíc vůbec nemusíte držet strohých rovných linií. Objevte kouzlo zaoblených akvárií a postavte si je v interiéru v podobě originálního sloupu. Tento solitér vám umožní pozorovat rybičky ze všech koutů místnosti.

Chcete i vy zkusit něco netradičního? Nechte se inspirovat fotografiemi.


Komentáře (1)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů


pavlinka14

1 měsíc nazpět

pavlinka14 napsal:

My máme doma také takové akvárko... :-D Akorát ho máme na zahradě, v létě se v něm koupeme a zařídil nám ho www.albixon.cz