Retro koupelny inspirace galerie

janac

janac 27.04.2016

0

0

2375


Kategorie: Koupelny


Toužíte po koupelně, která nezestárne? Zařiďte si ji v retro stylu! Koupelna inspirovaná retro stylem je nadčasová. Pokud navíc zvolíte designové doplňky a vybavení, bude vypadat velice luxusně.

Zařiďte si koupelnu v retro stylu

Vzhledem k tomu, že je retro styl stále módní, přizpůsobují se mu i výrobci, a proto se nemusíte bát, že byste nesehnali vhodnou vanu, obklady či koupelnové doplňky. Pro retro styl je charakteristický nejen vzhled dob minulých ale také výrazný prvek, který rozbije celý prostor. Nebojte se proto zvolit část obkladů ve výrazném odstínu, pořídit si stylovou retro vanu na nožičkách, retro vodovodní baterii či barevné doplňky, jako jsou nádoby na mýdlo nebo stojánek na kartáčky na zuby.

V případě větších koupelen se nemusíte bát odvázat, ani co se týče obkladů. Můžete zvolit netypické vzory, tvary, barvy i velkoformátové obklady či dlaždice. Retro styl se nebojí ani barevných kombinací nebo pro koupelny netradičních barev, a proto můžete vybírat i z blankytně modré, kanárkově žluté, mátové nebo červené.


Komentáře (0)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů