Rozhodli jste se pro změnu obývacího pokoje? Pokud přemýšlíte o přeměně, ale nábytek vám vyhovuje, můžete zkusit pokoj jednoduše vymalovat jinou barvou. Uvidíte, že i takový malý detail v podobě nové výmalby dodá pokoji dodává tvář.

Obývací pokoj slouží především k posezení s přáteli či k odpočinku. Zamyslete se proto nad tím, jak by na vás měl pokoj působit. V jednom se určitě shodneme - v obývacím pokoji bychom se měli cítit příjemně.

Barva stěn by se měla vybírat taktéž podle velikosti pokoje. Menší pokoje potřebují opticky zvětšit, což dokonale dovedou světlejší odstíny. Naopak do větších prostorů si můžeme dovolit zvolit i tmavší barvičky.

Jestli toužíte po elegantním obývacím pokoji, vyzkoušejte odstíny hnědé, béžové či vínové. Posledním trendem obývacích pokojů je šedá, ať už světlejší či tmavší odstín, která s vhodně zvoleným nábytkem působí moderně a neotřele. Sami se o tom můžete přesvědčit v naší fotogalerii.

Rovněž se nemusíte bát ani výraznějších barev - například sluníčkově žlutá pokoj krásně rozveselí a prosvětlí. Záleží jen na vás, v čem se budete cítit nejlépe.


Komentáře (1)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů


pavlinka14

3 týdny nazpět

pavlinka14 napsal:

Máte tu krásné fotečky, hlavně se mi líbí nejen výmalba, ale i jak jsou zde pokoje řešené a vybavené. Jsem trošku "ujetá" na dřevo, tak teď hledám alternativu do kuchyně pro náš jídelní stůl, který už máme opravdu dlouho.. Líbí se mi tento styl: www.consulo.cz/truhlarstvi-brno/eshop/3-1-Jidelni-stoly-DUBOVE-dub/0/5/306-Dubovy-jidelni-stul-CHALUPARSKY co vy si o tom myslíte, holky?