Víte, jaký je nejdéle používaný materiál? Pokud jste tipovali dřevo, vaše odpověď je správná. Existence více než 23 000 druhů stromů dělá ze dřeva jedinečný materiál, který byl, je a pravděpodobně bude vždy v kurzu. A čím to je? Tento přírodní materiál nejen krásně voní, ale zároveň se s ním dobře manipuluje, má dlouhou životnost a široké možnosti využití.

Znáte snad domácnost, kde by se dřevo v nějaké podobě nenacházelo? Ať už jsou to podlahy, dveře či nábytek. Ale ani tím nemusíme končit. Jestliže patříte k lidem, které se přiklání k názoru, že celodřevěné interiéry patří spíše do horských roubenek a venkovských chalup, naše fotogalerie vás možná rychle vyvede z omylu.

Dřevo je nadčasový materiál, který můžete bez obav použít i do moderních staveb. Dodává místnosti útulnost, eleganci a pocit tepla. Jednoduše jej můžete kombinovat i s jinými materiály, jako je například sklo, kov či kámen. Navíc se hodí do každé místnosti v domě i bytě. Omezovat se rozhodně nemusíte. Naopak, dřevo je materiál, kterého není nikdy dost.


Komentáře (0)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů