Že se konferenční stolky dají vyrobit ze dřeva asi nikoho z nás nepřekvapí, ale takovéhle dřevěné stolky jste ještě neviděli. Objevte netradiční způsoby, jak využít dřevo ve vašem interiéru.

Konferenční stolek je ústředním kusem nábytku v každém obýváku. Kolem něj se večer sesedne celá rodina, u něj si povídáte s přáteli. Jeho tvar a zpracování dost napoví nejen o majiteli, zároveň udává ráz celé místnosti. Dřevo je na výrobu stolku ten nejběžnější materiál, a přesto z něj může vzniknout něco velmi originálního.

Což takhle seříznout kus kmene a jen ho ohladit a zbavit kůry? Nevadí, jestli uprostřed už poněkud trouchniví, prostě díru začistěte a vsaďte do ní sklo. Také pařez může být základem zajímavého stolku, chce to nějaký s mohutnými kořeny. Ať už použijete dřevo neopracované, ohlazené nebo lakované, vždy vynikne jeho kresba a netradiční tvar.

Inspirovali jsme vás? Zkuste si i vy pořídit do obývacího pokoje osobitý stolek.

Kde tyto stoly sehnat?

Takto unikátní tvary a provedení nábytku se většinou dělají na zakázku.

 

Jeden takový stůl nabízí k prodeji přímo provozovatel magazínu HOMEZIN.cz

Stůl je vyroben z kvalitního a drahého dřeva ořechu evropského, rozměr 100x50x35 cm, cena 7900,- Kč

Pár slov: Ruční práce s důrazem na detaily. Český výrobek. Ošetřen pouze přírodními přípravky bez použití chemikálií.

Máte-li zájem, ozvěte se na email      info@homezin.cz

foto:


Komentáře (1)

Prosím registrujte se nebo se přihlašte pro možnost přidávání komentářů


pavlinka14

2 měsíce nazpět

pavlinka14 napsal:

Krásné stolky, já tedy osobně na konferenční stolky nejsem, tak mám nějaký levnější u pohovky, ale jsem hrdá na náš jídelní stůl, máme tento: http://www.consulo.cz/truhlarstvi-brno/eshop/3-1-Jidelni-stoly-DUBOVE-dub/0/5/1061-Dubovy-jidelni-stul-STANDARD-II a to je opravdu kousek :D