Kuchyně inspirace fotogalerie

Pokud chcete mít skvělou kuchyni, nemusí být nutně velká, ani na ni nemusíte spotřebovat extrémní rozpočty.

Zobrazit více

Nebojte se při zařizování nové kuchyně použít výrazné barvy a vyžeňte nudu z vašeho domova. Katalogy o bytovém designu jsou sice plné sterilních bílých kuchyní, pestré barvy ale interiér dokonale oživí a rozveselí.

Zobrazit více

Rádi vaříte a ještě raději používáte při vaření čerstvé suroviny? Líbilo by se vám mít vždy po ruce voňavé bylinky? Pokud si říkáte, že k tomu je zapotřebí zahrada nebo alespoň balkon, máme pro vás dobrou zprávu. Svou vlastní zahrádku můžete mít umístěnou i přímo v kuchyni. Máme pro vás hned několik...

Zobrazit více

Vybaví se vám vzpomínka na zámeckou kuchyň z dávného výletu, jen kámen a dřevo a pánve zavěšené nad pracovním stolem. Přestože jsou vybavené nejmodernějšími spotřebiči, v těchto kuchyních na vás dýchne minulost.

Zobrazit více

Provence – levandule, romantika, venkov, patina a jihovýchodní Francie. To vše v nás může styl provence vyvolávat. Pokud máte rádi eleganci, patinu a přírodní materiály, může být styl provence vhodný právě pro vás. V dnešní fotogalerii vám proto přinášíme inspiraci na kuchyně ve stylu provence.

Zobrazit více

Kuchyně a jídelny jsou místem, kde se rodina setkává a vychutnává si společné chvíle. Abychom se tam cítili dobře a celý prostor působil útulně, je důležité vybrat ty správné bytové doplňky. Dnes se proto v naší fotogalerii plné inspirace zaměříme na záclony do kuchyní.

Zobrazit více

Asi nejsou hezčí chvilky všedního dne, než když se rodina sejde u společného jídla. Při zařizování kuchyně proto myslete i na jídelní kout, místo vašich společných večeří.

Zobrazit více

Velké kuchyně s ostrůvkem uprostřed je snem mnohé hospodyňky. Má hodně výhod, pokud se dobře promyslí. Může se také lehko stát, že nám práce v kuchyni zkomplikuje.

Zobrazit více

Při rekonstrukci kuchyně na chalupě či domečku na venkově bychom měli zachovat styl. Mezi zajímavé řešení kuchyní patří zděné kuchyně, které dodávají celé místnosti noblesní a rustikální vzhled. Ovšem nemusí to být jen záležitostí chalup, i v moderních staveních či bytech můžeme správně zvoleným mat...

Zobrazit více

Digestoř neboli odsavač par je výborným pomocníkem při vaření a přípravě pokrmů. Mimo hlavní funkce odsávání par a pročistění vzduchu, digestoř taktéž osvětluje pracovní plochu. V dnešním článku se proto podíváme, co obnáší montáž digestoře.

Dnešní moderní digestoře mohou být dominantou kuchyně a výrazným doplňkem. Mohou být komínové, rohové, podvěsné či vestavěné, ostrůvkové nebo lustrové. Dále jsou na trhu k dostání dva druhy digestoří, a to podle odvětrávání. První odvádí páry oplechovaným odvětráváním do komínu, druhý typ je s vnitř...

Zobrazit více

Kuchyň je místo, kde pracujeme a tvoříme, měla by tedy být vymalovaná teplými barvami, protože nám dodávají energii. Jestliže je spojená s jídelním koutem, volíme barvy tak, aby zároveň povzbudily chuť k jídlu, například oranžovou.

Zobrazit více

Toužíte po kuchyni, která bude nejen moderní ale i nadčasová. Zároveň toužíte po elegantním řešení, které podtrhne celkový dojem vaší domácnosti? Lesklé bílé kuchyně jsou stále trendy… a ještě dlouho budou. V naší fotogalerii vám přinášíme inspiraci pro vaši novou kuchyň.

Zobrazit více

Domácí pekárna - pomocník či jen další spotřebič, který zabírá místo v kuchyni? Abyste tohoto praktického pomocníka skutečně využili, je třeba při výběru domácí pekárny zohlednit několik kritérií. 

Samozřejmě mezi hlavní plusy domácí pekárny patří pečivo vyrobené přesně podle vaší chuti a fantazie. Čerstvé pečivo tak můžete mít, kdykoli na něj dostanete chuť. Zároveň tak ušetříte peníze, protože domácí pečivo stojí méně než v obchodě. V neposlední řadě upečete mnohem zdravější pečivo.

Zobrazit více

Vypověděla vám vaše lednice službu či vám už její stávající rozměr nevyhovuje? Kombinovaná lednice, která kromě chladícího prostoru nabízí i mrazák umístěný pod nebo nad lednicí, patří již neodmyslitelně k výbavě každé domácnosti. Víte ale, na co si dát při výběru lednice s mrazákem pozor?

Vzhledem k tomu, že lednice jede v domácnosti neustále, dobře zvažte její energetickou třídu. Počítejte však s tím, že spotřeba na štítcích je uváděna vždy za ideálních podmínek, které představuje okolní teplota okolo 20 °C a prostor kombinované lednice zaplněný přibližně ze 70 %. Ideální samozřejmě...

Zobrazit více

Domácí pekárna se v posledních letech stala oblíbeným kuchyňským pomocníkem. A není se čemu divit! Vůně čerstvého chleba a křupavá kůrčička jsou více než jen pouhým lákadlem. Jestliže nad koupí domácí pekárny přemýšlíte, v dnešním článku vám poradíme, podle jakých kritérií ji vybírat.

Před výběrem domácí pekárny si promyslete, co všechno byste chtěli v pekárně připravovat. Jestliže vám jde pouze o chutný chléb, postačí vám levnější typ domácí pekárny. Pokud však už domácí pekárnu kupujete, je škoda nevyužít i řadu programů, které nabízí. Jednoduše si tak můžete doma připravit těs...

Zobrazit více